Misyonumuz

Demir çelik ve refrakter sektörünün ihtiyaçlarının en güvenilir şekilde çözüme kavuştururken, ülke ekonomisine, insanına ve çevreye katma değer sağlamak şirketimizin vazgeçilmez misyonları arasındadır.

Hakkımızda

Vizyon

Monolitik Refrakter sektöründe uluslararası ticaret ağı oluşturarak, ülkemizin ihracat ve büyüme rakamlarının yükselmesinde ve gelişmesinde etkin rol oynayarak ülke kalkınmasına destek olmak.

home-icon

Kurumsal

Sky Mineral Ürünleri San ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana kendi maden ocaklarından temin ettiği ham manyezit cevherini, sinter manyezite zenginleştirerek ürettiği refrakter harçları, demir çelik dökümcülerinin kullanımına sunmaktadır. Kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutan Sky minerals, sürdürülebilir, kaliteli ve güvenilir iş ortaklıkları oluşturmayı benimsemiştir. Deneyimli kadrosu ile birlikte araştırmacı ve yenilikçi ruhu ile refrakter sektörünün ihtiyaçlarını göz önüne alarak yaptığı arge çalışmalarıyla birlikte hızla büyümeye devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapabilme olanağı sayesinde geliştirilebilen formüller ile bütün demir çelik üreticilerine alternatif çözümler üretebilmektedir.

Profesyonel Kadro

Refrakter sektöründe deneyimli ve genç meslektaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza dinamizm katıyoruz. Şeffaf ve dürüst çalışmayı ilke edinmiş ekip arkadaşlarımızla iş ahlakına uygun çalışmayı önemsiyoruz.